Arka Trzebnice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Kłos Moskorzyn - LZS Koźlice 3:2
  • Kalina Sobin - LZS Nowa Wieś Lubinska 3:4
  • GLKS Gaworzyce - LZS Perła Potoczek 4:1
  • Amator Wierzchowice - Odra Grodziec Mały 2:4
  • Arka Trzebnice - Unia Szklary Górne 11:0
  • Zamet II Przemków - Victoria Parchów 4:3
  •        

Zegar

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 26, wczoraj: 204
ogółem: 140 268

statystyki szczegółowe

Aktualności

MECZ LIGOWY!

  • autor: arkowicz07, 2014-08-31 17:02

Arka Trzebnice wygrała 11:0 z Unią Szklary Górne.

Strzelcami bramek byli: Damian Podziewski (x3), Mateusz Burda (x2),
 

Piotr Rogalski (x2), Mateusz Wierzgała (x2), Łukasz Kajder, Jan Ziemkowski.


MECZ LIGOWY!

  • autor: arkowicz07, 2014-08-30 10:19

Serdecznie zapraszamy kibiców na mecz Arki Trzebnice z Unia Szklary Górne.

Mecz o godzinie 11.00

Niedziela (31/08/2014)


MECZ LIGOWY!

  • autor: arkowicz07, 2014-08-25 16:26

Arka Trzebnice wygrała 4:3 z Victorią Parchów.

Strzelcami bramek byli: Grzegorz Bobiński (x2), Łukasz Kajder i Damian Podziewski.


MECZ LIGOWY!

  • autor: arkowicz07, 2014-08-20 16:03

Serdecznie zapraszamy kibiców na  wyjazdowy mecz Arki Trzebnice z Victorią Parchów. 24/08/2014r. (niedziela) godzina 12.00.

 

Zbiórka zawodników o godzinie 10.30 na stacji benzynowej.


T R E N I N G

  • autor: arkowicz07, 2014-08-04 17:38

                                                   TRENING

                         ŚRODA GODZINA 18.00



Reklama

Najbliższe spotkanie

Odra Grodziec Mały   Arka Trzebnice
2014-09-07, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Arka Trzebnice 11:0 Unia Szklary Górne
2014-08-31, 11:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 3
Unia Szklary Górne - Zamet II Przemków
Odra Grodziec Mały - Arka Trzebnice
LZS Perła Potoczek - Amator Wierzchowice
LZS Nowa Wieś Lubinska - GLKS Gaworzyce
LZS Koźlice - Kalina Sobin
KS Kłobuczyn - Kłos Moskorzyn

Wyniki

Ostatnia kolejka 2
Kłos Moskorzyn 3:2 LZS Koźlice
Kalina Sobin 3:4 LZS Nowa Wieś Lubinska
GLKS Gaworzyce 4:1 LZS Perła Potoczek
Amator Wierzchowice 2:4 Odra Grodziec Mały
Arka Trzebnice 11:0 Unia Szklary Górne
Zamet II Przemków 4:3 Victoria Parchów

Losowa galeria

Nowa galeria
brak zdjęć